Vyberte stránku

KOMEDIOGRAF

OMLOUVÁME SE, MOMENTÁLNĚ NEHRAJEME

Komediograf děkuje divákům

 

KOMEDIOGRAF

(Groteskní skeče a písničky o možném i nemožném)

Scénář a režie: Luboš Balák a kol.

Hrají: Mariana Chmelařová, Marek Daniel, Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Josef Polášek, Miroslav Kumhala,  Marie Ludvíková

Hudba: Mario Buzzi a Zdeněk Král

Komediograf jest velmi pozoruhodný způsob divadelního představení. Formou kabaretu, což jest skladba písní, dramatických výstupů a klaunských čísel, grotesky a černého humoru, nesmyslu a paradoxu, vypráví o dnešní době. A vypráví tak, že se lidé více než sto minut smějí, smíchem očisťují své duše a prodlužují si své životy.

Komediograf jest také skupina jedinců, která se věnuje poetice směšnosti, zkoumá ji, stále o ní bádá, aby ji dovedla do největší dokonalosti.

Komediograf jest více než čtyřicet hodin představení, je to nekonečný příběh dnešních dnů, který bude pokračovat dokud budeme naživu.

Největší naší inspirací jsou francouzské a německé kabarety konce minulého století a kabarety první republiky, je to humor Jaroslava Haška, E. A. Longena a Vlasty Buriana, a dále naše vlastní paradoxní, směšná a hloupá současnost.

Takže se přijďte osvěžit i vy, a to nejen smíchem, přijďte si prodloužit náš věčně krátký lidský život alespoň o několik minut.


Představení Komediograf je jako živoucí organismus a prochází neustálým vývojem. Žádné dvě produkce nejsou zcela stejné.  Představení prošlo od roku 1997 desítkami nových dílů a nespočtem repríz. V srpnu 2001 bylo zaznamenáno 23 dílů a celkem 136 repríz.


UPOZORNĚNÍ: !! MOMENTÁLNĚ NEJDE OBJEDNAT, NENASAZUJE SE !!