Vyberte stránku

LUBOŠ BALÁK:

POSLEDNÍ HETEROSEXUÁLNÍ KOMEDIE

(humoristický román)

vydalo nakladatelství Divadlo Komediograf v Prostějově v roce 2023

Obalka, grafická úprava a sazba: Josef Bubeník

Ilustrace: Matěj Taneček Balák

Tisk: Tiskárny Havlíčkův Brod a.s.

kniha v prodeji : https://www.kosmas.cz/knihy/524848/posledni-heterosexualni-komedie/ nebo zasláním na dobírku po předchozí objednávce na divadlo.komediograf@gmail.com dle domluvy nejraději přes zásilkovnu nebo balíkovnu. Audioknihu v podání Miroslava Donutila opět na základně objednávky zašleme ke stažení přes úschovnu. 

 

ANOTACE: 

Luboš Balák

POSLEDNÍ HETEROSEXUÁLNÍ KOMEDIE

(humoristický román)

Nazrál čas. Nazrála doba. Takže nazráli i muži. A jejich odhodlání konečně s tím něco udělat!

S tím nudným životem kde člověk pořád něco musí. Vydělávat prachy, šetřit, platit, budovat kariéru, domy, přesouvat nábytek, usmívat se na šéfa, stát na červenou, střádat na dovolenou, na důchod, telefonovat, uklízet smetí, třídit odpadky – tomuhle někdo říká život?

Možná. Ale je to život slouhy, který se shrbenými zády kmitá v koloběhu ubíjejících každodenností moderního světa. Smějeme se mu, ale dokáže vůbec někdo z toho pekelného kruhu, které si na sebe lidstvo ušilo vystoupit?

A přece!

Prokopovi, Olinovi a Rudovi se to podařilo. Vytrhli se z toho jednotvárného marasmu věčných povinností a vyrazili za dobrodružstvím. Hurá!

Dali se na cestu! Protože od toho jsou muži, aby ukázali charakter, sílu, odvahu, aby žili, aby konali, a ne aby tupě seděli v přehřátých místnostech v ještě přehřátějších kalhotách a nadávali.

Život může být zábavný! Odvážný! Skutečný! Svobodný! Ano! ŽIVOT MŮŽE BÝT ŽIVOT! Jenom chtít! Jenom žít!

Pojďte se s těmi chlapíky seznámit. Třeba vás budou inspirovat k vašim vlastním odvážným činům. A třeba i vy něco se svým životem uděláte, a už se nebudete stydět podívat se na sebe do zrcadla.

Luboš Balák: Poslední heterosexuální komedie_ukázka_průřez první kapitolou

o Miroslav Donutil