JAK SE HUSÁKOVI ZDÁLO, ŽE JE VĚRA ČÁSLAVSKÁ

 tom2

Tomáš Matonoha

V roce 1994 se stal členem brněnského Hadivadla. Účastní se originálního hereckého projektu – komických vystoupení typu stand-up, které natočila stanice HBO pod titulem Na stojáka. Především ho ovšem televizní diváci znají ze seriálu TV Nova Comeback a Ulice, TV Prima Rodinná pouta. Objevil se rovněž v seriálu Strážce duší a v televizní komedii Muž, kterého chtějí. Objevil se v jedné z rolí úspěšného českého filmu Mistři (r. Marek Najbrt, 2004), dále ve filmech Vyhnání z ráje (r. Věra Chytilová, 2000), Divoké včely (r. Bohdan Sláma, 2001), epizodní úlohu má v nově vznikající komedii Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (r. Vladimír Morávek). V poslední době se uplatňuje i jako moderátor – např. předávání výročních cen za televizní tvorbu Elsa nebo Miss ČR.

Filmové role: seriál Comeback, Vinaři

tom3 tom4

Role v divadle Komediograf: 

Komediograf – Moderátor komediografu, Kamil z komické dvojice Kamil a Michal, Švihák lázeňský, Nácek…

Butch Cassidy a Sundance Kid – Sundance Kid

Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská – G. Husák

53_Husak 50_Husak 43_Husak 25_Husak 04_Husak 63_Husak  

[divider type=“space“]


tom1

Tomáš Měcháček

Tomáš Měcháček se narodil v Ústí nad Labem. Maturitní zkoušku složil na ústeckém gymnáziu. Poté byl přijat na DAMU, kde vystudoval alternativní a loutkové herectví. Objevil se v televizní pohádce Zlatá pricezna (2001) a ve dvou televizních dramatech Tuláci (2001) a Takový slušný člověk (2001). V kině jste ho poprvé mohli spatřit v americké komedii Poslední prázdniny (2006), která se z části natáčela v ČR. Zahrál si tu lyžařského instruktora. Další filmovou roli si střihnul ve filmu Protektor (2009), kde hrál jednu z hlavních postav promítače Petra. V roce 2011 si zahrál v šesti krátkometrážních filmech, které byly natočeny v rámci kampaně na třídění odpadu. Objevil se také v několika televizních seriálech. Vystupoval ve stand-up comedy Na stojáka(2004) a spolu s Martinem Dejdarem moderoval zábavný pořadVylomeniny (2013). Zahrál si i v reklamě.
Kromě hraní se občas věnuje divadelní režii a formou workshopů herectví také vyučuje. V roce 2013/09 se objevil na TV Nova v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hraje učitele angličtiny, němčiny, francouzštiny a hudebky Vojtěcha Nesnídala.

tom2 tom3

Role v divadle Komediograf : Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská – V. Čáslavská (alternace)

A_67_Husak 02_Husak 13_Husak 21_Husak 38_Husak 30_Husak

[divider type=“space“]


vlada3

Vladimír Polívka

Se svými rodiči, herečkou Chantal Poullain a Bolkem Polívkou, strávil dětství v Brně. Závodně se věnoval snowboardingu, zajímala ho výtvarná tvorba, studoval v Kanadě angličtinu, po návratu se rozhodl pro studium herectví na DAMU.

Objevil se např. v epizodní roli seriálu Kriminálka Anděl (2012, 6. díl 3. řady O mrtvých jen dobře), v televizním thrilleru Occamova břitva (2012) či v komedii Parádně pokecal (2014). Jeho první velkou filmovou rolí se stal v roce 2014 Adam Šrámek v dramatu Radima Špačka Místa.

vlada1 vlada2

Role v divadle Komediograf : Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská – V. Čáslavská (alternace)

DSC_3051 DSC_3057 DSC_3098 DSC_3106 DSC_3110 DSC_3113

[divider type=“space“]