U nás na Turbíně
(blog)

autor: Mamoš

   Tenhle blog prošel zaručeně aspoň jedním orosením. Buď u něho orosený vypiju, nebo se u něho orosím, než ho napíšu, nebo se orosíte vy, až si ho přečtete!
    A nejlepší by bylo, kdybyste si k němu taky dali orosený.

I. várka

Dal jsem si závazek!

   Zjistil jsem, že dneska píše blog už každej kretén. Jenom já ne. Tak jsem se do toho pustil, abych tento nedostatek co nejrychlej napravil.
    Můj blog bude hlavně o Turbíně a o všech, co tam choděj. Protože Turbína je naše hospoda, paluša, pajzl, díra. My se tam s kamarádama scházíme, my tam lijeme a debatujeme o různých věcech. O sportu, o počasí, o rybách, o politice, o moderním umění ale hlavně o kundách a kozách našich holek.
    Prostě ráj na Zemi.
    Že budu psát, a pravidelně, za to může Věrka. Všude vykládala, že neumím nic pořádnýho pravidelně. Protože jsem alkoholik, kterej žádnou pořádnou pravidelnost nezvládne. Alkoholik pravidelně leje, pravidelně močí, jakž takž pravidelně sere a blije a pravidelně je na plech, ale rozhodně pravidelně nespí a pravidelně nechodí do práce.
    Tak jsem si dal tenhle pravidelnej zkurvenej závazek, že budu psát tenhle blog o Turbíně a o nás, co tam chodíme. Aby Věrka věděla, kde pořád jsem. V bezpečí a s dobrejma lidma. A že nemusí hned strkat ruku do mixéru, když se chvílu zdržím. Tímhle blogem se brzo ukáže, jestli jsem fakt vylitej a tupej. Anebo ne.
    Tak mně držte palce. Začínám!!!

…………..

(přidáno 25/4 2018)

5.

Potřebuju poradit!

   Ouklej nás pozval na tejden na chatu. Do Vranova na přehradu. Mě a Věrku. Věrka je moje holka. Už dva měsíce. Trojky a pěkná prdel.

   Tahle akce má dobrý plusy. Za prvý. Ouklej není blbec, dobře leje, je vtipnej, a neprudí. Za druhý mám Vranov rád. Několikrát jsem tam byl a vždycky dobrý.

   Třetí plus jsou prachy. Na chatě u Oukleje budem zadarmiko. Chata po fotrovi je u vody. Výbornej výhled z terasy. Kantýna kousek. Pudem na ryby. Parádně vyřešená dovolená.

   Jenže je tady minus. Ouklej chodil s Věrkou. A je logický, že spolu spali. Je to už rok. Párkrát se objevili na Turbíně. Pak se rozešli. Věrka na čas zmizela a teď zakotvila u mě.

   Nejsem blázen, takže Ouklejovi nic nevyčítám. Je zdravej a má čuráka, takže je logický, že spí s holkama. Nevyčítám nic ani Věrce, přece není možný, aby Věrka s nikým nikdy nespala, to by nebyla normální.

   Problém je v tý dovolený na Vranově. Protože já jsem s Ouklejovou současnou holkou Tamarou nikdy nespal. Chápete? Takže je to nevyrovnaný. Budu někde na chatě, Ouklej obě holky zná sexuálně a já ne.

   Samozřejmě, mohl bych lejt tak, že by mně to třeba nevadilo, ale je jasný, že když už teď o tom píšu, tak ten problém na stole je.

   Nejlepší by bylo, aby mně Tamara taky rychle dala, pak by to bylo vyrovnaný, a já bych pak už na tý dovolený žádný těžkosti neprožíval. Myslím, že by se mně podařilo uvařit nudli, na který bych ji utáh, ale zas je tady ten problém, že by se to Ouklej mohl dozvědět. Tamaře by natrh hubu a my bysme na žádnej Vranov nejeli. A to taky nemám úplně v plánu.

   A kdyby mně Tamara dala tak, že by to Ouklej nevěděl, tak k čemu by to bylo? Pořád by tady byla ta Ouklejova vědomost o tom, že se ví, že on s Věrkou spal, kdežto já s Tamarou ne.

   Nejlepší by bylo, kdyby mně Tamara dala ještě před tím, než co teď chodí s Ouklejem. Ale to mně nedala. Tuhle šanci jsem propás. A žádnej zkurvenej časostroj, kterej by mě vrátil do těch dob, nemám.

   Další problém je v tom, že Tamara stejně nevypadá, že by mně chtěla dát.

   Uznejte, že jde fakt o prekérní situaci.

   Tak mě napadlo, že bych moh říct jiný ratolesti, aby jela se mnou na Vranov. Místo Věrky. Jako moje holka, která nespala s Ouklejem. Kolem Turbíny pořád nějaký brousej. Jenže za prvý nevím, jestli to stihnu a za druhý mně nepřijde Věrka ještě tak opotřebovaná, abych riskoval rozchod.

   Člověk by neřekl, jaký problémy nastanou, když vám někdo nabídne tejdenní pobyt na Vranově.

   Mohl bych Ouklejovi tak nějak naznačit, že jsem s Tamarou taky spal, trochu bych tím snížil ten bodovej rozdíl v naší erektilnosti, ale zas bych byl hodně trapnej, kdyby se přišlo na to, že jsem kecal.

   Taky bych mohl Ouklejovi navrhnout, že bysme na jeho chatě mohli udělat panskej galavečer. Bez bab. Chodili bysme na ryby a lili extraligu. Co se týká chlastavosti, jsou tady všechny body srovnaný. Nebo já o kousek líp.

   Takže nevím. Mohl by mně někdo poradit? Co byste udělali na mým místě, polknuli byste tu hořkou slinu a jeli na letní dovolenou do Vranova za nulový prachy anebo byste raděj jeli někam jinam, bez Oukleje? Jak to mám rozštípnout? Tuhle prekérní situaci? Anebo bych tam mohl jet a pokusit se vyspat s Tamarou až po Vranově? Abych to vyrovnal, jak se říká ex po?

   Co myslíte? Pište mně prosím vás jenom nápady a názory trochu podložený nějakou psychologií, aby byly aspoň trochu rozumný a vylízaní magoři mně nepište vůbec.