U nás na Turbíně
(blog)

autor: Mamoš

   Tenhle blog prošel zaručeně aspoň jedním orosením. Buď u něho orosený vypiju, nebo se u něho orosím, než ho napíšu, nebo se orosíte vy, až si ho přečtete!
    A nejlepší by bylo, kdybyste si k němu taky dali orosený.

I. várka

Dal jsem si závazek!

   Zjistil jsem, že dneska píše blog už každej kretén. Jenom já ne. Tak jsem se do toho pustil, abych tento nedostatek co nejrychlej napravil.
    Můj blog bude hlavně o Turbíně a o všech, co tam choděj. Protože Turbína je naše hospoda, paluša, pajzl, díra. My se tam s kamarádama scházíme, my tam lijeme a debatujeme o různých věcech. O sportu, o počasí, o rybách, o politice, o moderním umění ale hlavně o kundách a kozách našich holek.
    Prostě ráj na Zemi.
    Že budu psát, a pravidelně, za to může Věrka. Všude vykládala, že neumím nic pořádnýho pravidelně. Protože jsem alkoholik, kterej žádnou pořádnou pravidelnost nezvládne. Alkoholik pravidelně leje, pravidelně močí, jakž takž pravidelně sere a blije a pravidelně je na plech, ale rozhodně pravidelně nespí a pravidelně nechodí do práce.
    Tak jsem si dal tenhle pravidelnej zkurvenej závazek, že budu psát tenhle blog o Turbíně a o nás, co tam chodíme. Aby Věrka věděla, kde pořád jsem. V bezpečí a s dobrejma lidma. A že nemusí hned strkat ruku do mixéru, když se chvílu zdržím. Tímhle blogem se brzo ukáže, jestli jsem fakt vylitej a tupej. Anebo ne.
    Tak mně držte palce. Začínám!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

4.

Volby 2017

   Po volbách jsme řešili na Turbíně, že v týhle republice vlastně bydlí samí čuráci. Jinak řečeno, otroci, který chtěj dělat v Babišově fabrice, posraní fašouni, který se bojej dvanácti přistěhovalců, co sem dohromady došli, a staří komouši bez péra, který potřebujou, aby všechno bylo všech, protože si nic nedokážou zařídit ani vymyslet sami. Prostě čuráci!

   Naštěstí nám sem ty svý ubohý rypáky nestrkaj, a tak můžem v klidu sedět, glgat škopky a bavit se o holkách a nepotřebujeme k tomu ani koblihu od Babiše, ani bodygardy od šikmovokýho ochránce pravýho češství, ani žádnýho posranýho komouše tady nemusíme přebalovat. Tady je pořád ještě klid. Poslední ostrov svobody. Tak klidně dojdite. Jestli teda nejste čuráci. Anebo jestli máte taky někde takovej svobodnej ostrov bez čuráků, tak gratulujem. A napište, že je vám taky fajn. To potěší.