NEKOREKTNÍ SKEČE – TROS BOYS

luk1

Lukáš Pavlásek

Je absolventem Střední knihovnické školy v Praze, poté vystřídal několik zaměstnání. Lukáš Pavlásek debutoval v roce 2005 v pořadu „Na stojáka“ televize HBO. Patří mezi přední české představitele stand-up comedy. Od té doby do konce roku 2012 natočil cca kolem osmdesáti výstupů a scének, ve kterých byl k vidění v různých druzích, stylu a polohách humoru. Ke shlédnutí na internetu na YouTube. Vystupuje v pořadech, které zabezpečuje umělecká agentura KOMICI s.r.o. Proslavil se postavou „Tydýta“ v televizní reklamě společnosti T-Mobile, ve kterých hraje společně s hercem Vojtou Kotkem.
luk2 luk3
Role v divadle Komediograf : Nekorektní skeče – Tros Boys

[divider type=“space“]


Pepa1

Josef Polášek

Vystudoval herectví na JAMU v Brně, kde po absolutoriu zůstal a stal se členem HaDivadla. Ztvárnil řadu výrazných a typově odlišných rolí. Hrál ve filmech Divoké včely, Stůj, nebo se netrefím, Vyhnání z ráje a Mistři. Od sezóny 2003/04 do června 2010 člen souboru Divadle Na zábradlí. Od sezóny 20010/11 je na volné noze.

Pepa2 Pepa3

Role v divadle Komediograf:

Komediograf – Klaun Lanýž….

Butch Cassidy a Sundance Kid – Butch Cassidy

Nekorektní skeče – Tros Boys

NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS

[divider type=“space“]


kuba1

Jakub Žáček

Narodil se u Vlašimi, nedalo hory Blaník. Střední uměleckou školu vystudoval ve Frýdlantu v Čechách, pak studoval pražskou konzervatoř Duncan Centre a Konzervatoř Jaroslava Ježka. DAMU absolvoval v ročníku  profesora Josefa Krofty. Čtyři roky byl členem HaDivadla v Brně, je známý z inscenací Divadla Archa, Minor nebo Divadla v Dlouhé. Je spoluzakladatelem libereckého Krátkého a úderného divadla. Pod pseudonymy Klaun Unesco nebo Krys Krystferson vystupuje příležitostně s Pánským pěveckým sdružením extrémního folklóru Krása a Sestry Medvědy.

Filmoví diváci ho znají především jako životního rekreanta Otakara, jednoho z hlavních hrdinů filmu Zoufalci, televizní diváci si ho oblíbili jako mistra vedlejších rolí v sitcomu Comeback.
Jakub Žáček hraje v HaDivadle v Brně, v divadle Archa v Praze, v Krátkém a úderném divadle v Liberci.
Je také moderátor (Fresh film fest Karlovy Vary 2004-2010, EFFIE AWARDS 2005-2007 společně s Markem Danielem, Slam poetry Colours of Ostrava 2007, Big Brother Awards 2007, Ples Respektu a divadla Archa, Souboj Gigantů (společně s Tomášem Hanákem).

kuba2 kuba3

Role v divadle Komediograf :

Komediograf – Moderátor komediografu, Kněz

Nekorektní skeče – Tros Boys

NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS NEKOREKTNÍ SKEČE - TROS BOYS DSC05379 DSC05411 DSC05415

[divider type=“image“]


zdeněk1

Zdeněk Král

Vystudoval kompozici na JAMU a věnuje se komponování vážné a scénické hudby. Vystupuje sólově jako klavírní improvizátor, dále s bengálským zpěvákem Mohsinem Mortabou a s dalšími umělci jako např. s Jiřím Stivínem, Pavlem Fajtem atd. Vydal několik autorských alb (např. s vlastním seskupením KK Band, sólové klavírní skladby atd.). Více se dovíte na http://www.zdenek-kral.cz/

Fotografie 2011 zdeněk3

Role v divadle Komediograf : Komediograf, Nekorektní skeče – Tros Boys : skladatel a muzikant….

[divider type=“space“]