Calendar

Úno
18
St
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci v Divadlo Bolka Polívky Brno
Úno 18 @ 19:00 – 20:30
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci @ Divadlo Bolka Polívky Brno | Brno | Jihomoravský kraj | Česká republika

Vstupenky, prosím vraťte v místě zakoupení do 6. 3. (pokladna divadla nebo pobočka Ticketportal – podle toho, kde jste vstupenky zakoupili)

Další představení Nekorektní skeče III. budeme hrát v termínech 23. 3. a 12. 4. Pokud byste měli zájem ho navštívit, je nutné stávající vstupenky vyměnit v místě zakoupení. Protože jsou již oba termíny v prodeji, nezaručujeme stejná místa. V případě eticketu se na postup obraťte přímo na Ticketportal reklamace@ticketportal.cz nebo telefonicky 224 091 437.

NEKOREKTNÍ SKEČE – TROS BOYS

Groteskní skeče jsou dobrá věc, ale nekorektní groteska je ještě lepší. Bez servítek a bez obalu. Chirurgický humor, který míří na komoru a operuje bez ohledu. Není čas na citečky. Současnost se řítí příliš rychle a kulhajících spoluobčanů je čím dál víc. Nekorektno je jedinečný způsob, jak reagovat na nekorektní dobu. Ale nebojte se, smích vás ochrání. Přijďte si tedy konečně oddychnout – a nabrat sil.

Skeče s velkolepou grácií hrají tři komici – TROS BOYS – za doprovodu skvěle vyšinutého pianisty, který dodá všemu správnou šťávu.

Úno
18
So
PARTA HIC ZNOVU ZASAHUJE v Hostinec U Olinka, Lhotka u Přerova
Úno 18 @ 19:30 – 21:00

PARTA HIC ZNOVU ZASAHUJE

aneb Jak Ovčáček a spol. zametají pod koberec, že Miloš Zeman propil Hrad.

Satira z blízké budoucnosti.

hrají: Filip Teller, Miroslav Sýkora, Alexandr Stankov

režie: Luboš Balák

Podle definice je satira ostrý a bezohledný výsměch záporným jevům ve společnosti. Alkoholik na Hradě je záporný jev ve společnosti, a to včetně partičky prapodivných nohsledů kolem něho, kteří udělají doslova cokoliv – i zesměšní a poníží sebe sama – jen proto, aby zamaskovali další minelu svého šéfa. Přijďte si vychutnat komedii o našich známých lidech, která je ostrá jak papričky jalapeňos. Hrají – Filip Teller jako Forejt, Alexandr Stankov jako Ovčáček a Mirek Sýkora jako Mynář. Režie Luboš Balák. Délka představení 75 minut.

 

 
Úno
2
Ne
ZKURVENÍ HAVLISTI v Divadlo v Dlouhé Praha
Úno 2 @ 19:00 – 20:30

Luboš Balák:

Zkurvení havlisti (komedie z naší sauny)

Režie Luboš Balák

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu.

Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sype.

Se vzrůstající teplotou jejich těl stoupá i jejich nasazení. Angažovanost. Chvílemi se rozpálí do běla. Jak to dneska známe. Máte-li také zájem o lidstvo, tak přijďte, tihle chlapíci vás nakopnou určitě správným směrem.

Poznámka autora:

Všimli jste si toho, že dnes lidi pořád na všechno nadávají? Místo aby žili?

Účinkují: Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček a nově Karel Zima

Úno
14
Skečmen v La Fabrika Praha
Úno 14 @ 19:30 – 21:00

Hrají: ROMAN ZACH

Komedie o chlapíkovi, kterému jednoho dne řekli, že ztratil humor. Což je katastrofa, protože tenhle člověk se humorem živil. Co se stalo? Bez humoru se mu zasekla nejen kariéra, ale čím dál víc se ukazuje, že to drhne i v normálním životě. Bere se příliš vážně jako všichni ti lidé bez nadhledu, ironie a vtipu, a stejně tak se rozleptává a rozkližuje. A čím víc nemůže humor a smích najít, tím je vtipnější.