Calendar

Led
22
Čt
Komediograf v Divadlo K. H. Máchy
Led 22 @ 19:00 – 20:30
Led
24
So
Butch Cassidy a Sundance Kid v Divadlo Bolka Polívky Brno
Led 24 @ 19:00 – 20:30

predstaveni

Hrají: Barbora Poláková, Tomáš Matonoha, Josef Polášek

Úno
18
St
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci v Divadlo Bolka Polívky Brno
Úno 18 @ 19:00 – 20:30
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci @ Divadlo Bolka Polívky Brno | Brno | Jihomoravský kraj | Česká republika

Vstupenky, prosím vraťte v místě zakoupení do 6. 3. (pokladna divadla nebo pobočka Ticketportal – podle toho, kde jste vstupenky zakoupili)

Další představení Nekorektní skeče III. budeme hrát v termínech 23. 3. a 12. 4. Pokud byste měli zájem ho navštívit, je nutné stávající vstupenky vyměnit v místě zakoupení. Protože jsou již oba termíny v prodeji, nezaručujeme stejná místa. V případě eticketu se na postup obraťte přímo na Ticketportal reklamace@ticketportal.cz nebo telefonicky 224 091 437.

NEKOREKTNÍ SKEČE – TROS BOYS

Groteskní skeče jsou dobrá věc, ale nekorektní groteska je ještě lepší. Bez servítek a bez obalu. Chirurgický humor, který míří na komoru a operuje bez ohledu. Není čas na citečky. Současnost se řítí příliš rychle a kulhajících spoluobčanů je čím dál víc. Nekorektno je jedinečný způsob, jak reagovat na nekorektní dobu. Ale nebojte se, smích vás ochrání. Přijďte si tedy konečně oddychnout – a nabrat sil.

Skeče s velkolepou grácií hrají tři komici – TROS BOYS – za doprovodu skvěle vyšinutého pianisty, který dodá všemu správnou šťávu.