Calendar

Čvc
18
So
NA STOJÁKA s koncertem v Prostějov, Pláž U Lázničků
Čvc 18 @ 20:00 – 21:15
NA STOJÁKA s koncertem @ Prostějov, Pláž U Lázničků | Brno | Jihomoravský kraj | Česká republika

NA STOJÁKA

hrají: Lukáš Pavlásek a Josef Polášek

ROCK&ROLL CLASSIC, KATAPULT REVIVAL MORAVA

Plumlovská přehrada – pláž U Lázničků, Prostějov

obě akce za vstupné á 200,-Kč (NA STOJÁKA – počet vstupenek je omezený)

pokud chcete jen tancovat, tak vstupenky budou k mání od 21h za 50,-Kč

rezervace :
Divadlo Komediograf Monika Tanečková 775979752 nebo Zuzana Dvořáková 603806914 nebo mail: komediograf@seznam.cz
vstupenky můžete vyzvednout: Partyzánská 3019/3, 796 01 Prostějov, tel. 582 330 395 nebo Pláž a Občerstvení U Lázničků, Plumlovská přehrada

více na www.komediograf.cz

 

 

Pro
10
Po
MANŽELSTVÍ V KOSTCE v Kino Hviezda Trenčín
Pro 10 @ 19:00 – 20:30
 
MANŽELSTVÍ V KOSTCE
scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová a Oldřich Navrátil
 
(komedie)
   Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty.
   Začátek manželství, které pak trvalo sto let.Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji.
   Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?Manželství v kostce je skvělou příležitostí pro komediální talent dvou skvělých herců Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila. Oba hrají dvacetileté, když se seznámili na břehu Berounky i sto dvacetileté, když přemýšlejí na lavičce v Beskydech, proč se jim vlastně nepovedlo zakroutit tomu druhému krkem.
   Přijďte se podívat, jak proběhl jejich vztah, zcela jistě v něm objevíte vlastní zážitky a zkušenosti. Ty vtipné i ty supertemné.