Calendar

Úno
18
St
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci v Divadlo Bolka Polívky Brno
Úno 18 @ 19:00 – 20:30
Dnešní představení ZRUŠENO kvůli nemoci @ Divadlo Bolka Polívky Brno | Brno | Jihomoravský kraj | Česká republika

Vstupenky, prosím vraťte v místě zakoupení do 6. 3. (pokladna divadla nebo pobočka Ticketportal – podle toho, kde jste vstupenky zakoupili)

Další představení Nekorektní skeče III. budeme hrát v termínech 23. 3. a 12. 4. Pokud byste měli zájem ho navštívit, je nutné stávající vstupenky vyměnit v místě zakoupení. Protože jsou již oba termíny v prodeji, nezaručujeme stejná místa. V případě eticketu se na postup obraťte přímo na Ticketportal reklamace@ticketportal.cz nebo telefonicky 224 091 437.

NEKOREKTNÍ SKEČE – TROS BOYS

Groteskní skeče jsou dobrá věc, ale nekorektní groteska je ještě lepší. Bez servítek a bez obalu. Chirurgický humor, který míří na komoru a operuje bez ohledu. Není čas na citečky. Současnost se řítí příliš rychle a kulhajících spoluobčanů je čím dál víc. Nekorektno je jedinečný způsob, jak reagovat na nekorektní dobu. Ale nebojte se, smích vás ochrání. Přijďte si tedy konečně oddychnout – a nabrat sil.

Skeče s velkolepou grácií hrají tři komici – TROS BOYS – za doprovodu skvěle vyšinutého pianisty, který dodá všemu správnou šťávu.

Úno
18
So
PARTA HIC ZNOVU ZASAHUJE v Hostinec U Olinka, Lhotka u Přerova
Úno 18 @ 19:30 – 21:00

PARTA HIC ZNOVU ZASAHUJE

aneb Jak Ovčáček a spol. zametají pod koberec, že Miloš Zeman propil Hrad.

Satira z blízké budoucnosti.

hrají: Filip Teller, Miroslav Sýkora, Alexandr Stankov

režie: Luboš Balák

Podle definice je satira ostrý a bezohledný výsměch záporným jevům ve společnosti. Alkoholik na Hradě je záporný jev ve společnosti, a to včetně partičky prapodivných nohsledů kolem něho, kteří udělají doslova cokoliv – i zesměšní a poníží sebe sama – jen proto, aby zamaskovali další minelu svého šéfa. Přijďte si vychutnat komedii o našich známých lidech, která je ostrá jak papričky jalapeňos. Hrají – Filip Teller jako Forejt, Alexandr Stankov jako Ovčáček a Mirek Sýkora jako Mynář. Režie Luboš Balák. Délka představení 75 minut.