U nás na Turbíně
(blog)

autor: Mamoš

   Tenhle blog prošel zaručeně aspoň jedním orosením. Buď u něho orosený vypiju, nebo se u něho orosím, než ho napíšu, nebo se orosíte vy, až si ho přečtete!
    A nejlepší by bylo, kdybyste si k němu taky dali orosený.

I. várka

Dal jsem si závazek!

   Zjistil jsem, že dneska píše blog už každej kretén. Jenom já ne. Tak jsem se do toho pustil, abych tento nedostatek co nejrychlej napravil.
    Můj blog bude hlavně o Turbíně a o všech, co tam choděj. Protože Turbína je naše hospoda, paluša, pajzl, díra. My se tam s kamarádama scházíme, my tam lijeme a debatujeme o různých věcech. O sportu, o počasí, o rybách, o politice, o moderním umění ale hlavně o kundách a kozách našich holek.
    Prostě ráj na Zemi.
    Že budu psát, a pravidelně, za to může Věrka. Všude vykládala, že neumím nic pořádnýho pravidelně. Protože jsem alkoholik, kterej žádnou pořádnou pravidelnost nezvládne. Alkoholik pravidelně leje, pravidelně močí, jakž takž pravidelně sere a blije a pravidelně je na plech, ale rozhodně pravidelně nespí a pravidelně nechodí do práce.
    Tak jsem si dal tenhle pravidelnej zkurvenej závazek, že budu psát tenhle blog o Turbíně a o nás, co tam chodíme. Aby Věrka věděla, kde pořád jsem. V bezpečí a s dobrejma lidma. A že nemusí hned strkat ruku do mixéru, když se chvílu zdržím. Tímhle blogem se brzo ukáže, jestli jsem fakt vylitej a tupej. Anebo ne.
    Tak mně držte palce. Začínám!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….…………

3.

Kundí pižmo v Olomouci

   Lamoun včera přijel z Olomouce a měl úplně vykulený oči. Vyrazil za svou holkou. Vlakem. A sotva přijel do Olomouce na hlavák a vystrčil hlavu, prásklo ho přes frňák kundí pižmo. Takový to, co dokáže vyprodukovat jenom hodně roztouženej ženskej orgán.

   Že by to byla ta jeho? Tak mocně se na Lamouna těší?

   Lamoun projížděl tramvají tím hanáckým městem a pižmo bylo všude. Jako pod poklopem. Masarykova třída, Jiřího z Poděbrad, Václavský náměstí, Horní náměstí, Orloj, radnice, Opletalova, Dolní náměstí, Ostružinová, Mahlerová, všude se rozprostíral ten rajcovní pach.

   Lamounovi už to vrtalo hlavou. A ještě víc mu to hlavou vrtalo, když na udaný adrese ta jeho holka vůbec nebydlela.

„Tak, a teď hádejte, vy šulíni, co za tím pižmem v Olomouci bylo?“ zeptal se nás všech na Turbíně kamarádsky.

   Nikdo netušil. A pak Buketa napadlo, že do Olomouce nejspíš přijela na koncert skupina Kryštof. To by znělo logicky. Ale nebylo to tak.

   Nakonec se totiž ukázalo, že v Olomouci měl autogramiádu Kájínek.